Koučovací balíčky

Koučink je neustálý proces sebeobjevování, proto není možné dosáhnout výsledků jednorázovými sezeními. Na základě svých zkušeností doporučuji mezi 8 a 12 koučovacími sezeními pro identifikaci vašich cílů, vybudování vzájemné důvěry se mnou a společnou práci na dosažení vašich cílů.

Pro zjednodušení vašeho výběru nabízím následující balíčky:

  • 8 sezení – 12 000 Kč – (bonus: jedno bezplatné 30minutové hodnocení po 4. sezení)
  • 12 sezení – 18 000 Kč – (bonus: jedno bezplatné 30minutové hodnocení po 6. sezení a jedno bezplatné 40minutové závěrečné sezení po 12. sezení)

Každé sezení trvá 60 minut. Od 13. sezení máte nárok na zvýhodněnou sazbu (1200 Kč za sezení místo 1500 Kč).

Jednorázové koučovací sezení

Výjimečně se klient může setkat s potřebou řešit akutní, urgentní nebo citlivé otázky mimo běžný koučovací proces. Pro tyto případy nabízím i jednorázové koučovací sezení.

  • jednorázové koučovací sezení: 1800 Kč / 60 minut.

Aromaterapie

Koučování je také možné doplnit aromaterapií. Vytvořím vlastní směs individuálně vytvořenou pro vás, zaměřenou na to, aby vám pomohla dosáhnout vašich cílů, stimulovat vaši mysl a zlepšit vaši pohodu. Toto sezení trvá 60 minut a zahrnuje výběr esencí a míchání směsí. Zaměříme se také na správné použití směsi. Všechny použité esence jsou prvotřídní esenciální oleje z biologického zemědělství vhodné pro terapeutické použití.

  • Aromaterapeutické sezení: 2200 Kč (60 minut)

Služby pro firemní klienty

Dále nabízím koučovací služby pro firmy. Pro nabídku na míru mě neváhejte kontaktovat.